23 lapkričio, 2023Daily Archives

Lietuvos kariuomenės atkūrimo minėjimas ir viktorina

Lapkričio 22 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos salėje vyko minėjimas, skirtas atkurtos Lietuvos kariuomenės 105-osioms metinėms paminėti ir rajoninė viktorina „Pažink Lietuvos kariuomenę“, skirta atkurtos Lietuvos kariuomenės 105-osioms ir 66-osioms dm. gen. Adolfo Ramanausko-Vanago metinėms paminėti. Keletas akimirkų iš renginio.

Istorijos mokytojas R. Janulevičius

Išvyka į LR Seimą ir Vilniaus katedros požemius

Vykdydami Vaikų ir paauglių nusikalstamumo programą „Gerumo link“, mokyklos mokiniai kartu su mokytojais lankėsi LR Seime, kur susitiko Su LR Seimo nariu Eugenijumi Gentvilu, klausėsi jo pasakojimų, aplankė Kovo 11-osios salę, Antruosius rūmus, kur yra naujoji Seimo posėdžių salė, įrengtos darbo vietos žiniasklaidos atstovams, žurnalistų kambarys ir kt. Trečiuosiuose rūmuose dirba Seimo komitetai, techninės tarnybos. Vėliau aplankėme prie Seimo rūmų įrengtą Sausio 13-siosios memorialą. Paskui vaikščiojome po Vilniaus katedros požemius. Kelionė buvo labai įdomi, vaikams tikrai patiko, paliko daug įspūdžių, daug sužinojo, ugdė pilietiškumo, pažinimo, intelektines, bendravimo kompetencijas, gilino istorijos žinias.

Soc. pedagogė Alma Vaišnienė