27 spalio, 2023Daily Archives

Prasminga šauliukų veikla

Spalio 27 d. Šeštokų mokyklos jaunieji šauliukai Kalniškės miške tvarkė kovotojų už Lietuvos laisvę kapus, uždegė žvakeles.

Tradicinis 4×4 salės futbolo turnyras Šeštokų mokykloje

Spalio 26 d. po pamokų Šeštokų mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs 4×4 salės futbolo turnyras 8–9 klasių mokiniams.

Ištraukę burtus susiskirstėme į 4 komandas, kuriose turėjo būtinai žaisti bent po vieną merginą ir merginų įmušti įvarčiai buvo dvigubinami.

Po labai įdomios, azartiškos, pasiaukojančios kovos paaiškėjo turnyro nugalėtojai ir prizininkai.

Ketvirti turnyre liko komanda „Plaučiai“, trečią vietą iškovojo komanda „Toma ir Co“ (Toma, Edgaras, Deivydas ir Kristupas), antrą vietą užėmė komanda „Arbūzai“ (Eglė, Jokūbas, Gustas, Rokas). Tradicinio 4×4 salės futbolo turnyro čempionais tapo komanda „Boružėlės“ (Beatričė, Gytis, Justas K., Ignas). Turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais – LTOK Olimpinės kartos projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2023“.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Jokūbas Ažukas, naudingiausia turnyro žaidėja – Beatričė Kancevičiūtė.

Smagu matyti gausų vyresnių klasių mokinių futbolo mylėtojų būrį, aktyviai dalyvaujantį organizuojamose futbolo varžybose Šeštokų mokykloje.

Už nuotraukas dėkui Tadui Salykliui.

Klimato kaitos savaitė

Spalio 23–27 dienomis jau penktus metus Lietuvoje rengiama Klimato kaitos savaitė. Ši iniciatyva skatina visuomenę atvirai kalbėti apie klimato kaitą sukeliančius veiksnius, žmogaus veiklos vaidmenį, tvarkymosi su padariniais galimybes ir padarinių prevenciją. Ta proga 5 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro edukacijoje apie atliekų rūšiavimą. Užsiėmimą vedė edukatorė Vaida Undzėnienė. Mokiniai atliko praktines atliekų rūšiavimo užduotis, diskutavo apie atliekų rūšiavimo įpročius, galimybes, susipažino su vartojimo kultūros mažinimo galimybėmis.

Pradinių klasių mokiniai įsitraukė į Klimato savaitės veiklas „Kaip prie klimato išsaugojimo prisidėsiu aš?“. Mokiniai atliko tyrimus apie sunaudotą vandenį, elektros energiją buityje, pagal surinktus duomenis sudarė diagramas, jas analizavo. Palygino gautus rezultatus ir parengė išvadas. Taip pat prisiminė atliekų rūšiavimo taisykles, stengėsi jas rūšiuoti atsakingai.