4 spalio, 2023Daily Archives

Mokiniai kūrė fantastinius gyvūnus

Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų diena. Neformalųjį būrelį „Išmanioji klasė“ lankantys mokiniai šią dieną paminėjo kurdami „Fantastinio gyvūno portretą“, pasitelkę Stable Diffusion – dirbtinio intelekto (AI) modelį (platformoje „Vedliai“), kuris generuoja paveikslėlius pagal jam pateiktas tekstines užklausas.

Taupymo pamokėlės

Neformalųjį būrelį „Mokausi taupyti“ lankantys mokiniai smalsiai ir žaismingai įsitraukė į finansinio raštingumo veiklas. Mokiniai susipažino su smalsiu, besidominčiu įvairiais dalykais ir visada besistengiančiu išsiaiškinti, kas, kaip ir kodėl, finansinio raštingumo herojumi Hamsteriu. Pirmųjų užsiėmimų metu susipažino su pirmųjų pinigų atsiradimo istorija, jų verte, bandė pirkti ir parduoti. Tęsiame pažintį su Justina iš finansų laboratorijos, mokiniai klauso įvairių istorijų apie atsakingą pinigų naudojimą, atlieka įvairias užduotis.