6 spalio, 2023Daily Archives

Kur dėti tokią daugybę kaštonų?..

Šeštokų mokyklos ikimokyklinės grupės vaikučiai jau džiaugiasi rudenėlio išbarstytais turtais. Jie prisirinko tiek daug kaštonų, kad visą savaitę turėjo darbelio: atnaujino edukacines erdves mokyklos lauko aplinkoje, džiaugėsi sudėliota saulyte, pasigamintomis kirmėlytėmis, o labiausiai patiko karoliai, kurių ilgis net 10 metrų.

Lenktynės

Spalio 4 dieną Šeštokų mokyklos ikimokyklinio skyriaus mokinukai varžėsi su balansiniais dviratukais ir paspiriamomis mašinėlėmis mokyklos sporto aikštyne įrengtoje trasoje. Nors oras nelepino, bet azarto ir puikios nuotaikos tikrai netrūko. Visi dalyviai apdovanoti atminimo medaliais. Už pagalbą  organizuojant šias lenktynes ir nuotraukas dėkui dešimtokėms Austėjai P. ir Gabijai B.

Orientacinės varžybos Krosnoje

Spalio 1 dieną Šeštokų NVŠ jaunieji šauliai organizavo orientacines varžybas „Pažink Krosnos miestelį“ Krosnoje. Jaunieji šauliai susiskirstę į tris komandas turėjo kuo greičiau surasti Krosnos miestelyje 14 objektų pagal užuominas. Prizininkai ir nugalėtojai pasipuošė medaliais. Dėkui visiems orientacinių varžybų dalyviams. Dėkui Jokūbui, Justui ir Gabrielei už puikiai parengtą orientacinę trasą ir sukrias objektų užuominas.