Tradicinis 4×4 salės futbolo turnyras Šeštokų mokykloje

Spalio 26 d. po pamokų Šeštokų mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs 4×4 salės futbolo turnyras 8–9 klasių mokiniams.

Ištraukę burtus susiskirstėme į 4 komandas, kuriose turėjo būtinai žaisti bent po vieną merginą ir merginų įmušti įvarčiai buvo dvigubinami.

Po labai įdomios, azartiškos, pasiaukojančios kovos paaiškėjo turnyro nugalėtojai ir prizininkai.

Ketvirti turnyre liko komanda „Plaučiai“, trečią vietą iškovojo komanda „Toma ir Co“ (Toma, Edgaras, Deivydas ir Kristupas), antrą vietą užėmė komanda „Arbūzai“ (Eglė, Jokūbas, Gustas, Rokas). Tradicinio 4×4 salės futbolo turnyro čempionais tapo komanda „Boružėlės“ (Beatričė, Gytis, Justas K., Ignas). Turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais – LTOK Olimpinės kartos projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2023“.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Jokūbas Ažukas, naudingiausia turnyro žaidėja – Beatričė Kancevičiūtė.

Smagu matyti gausų vyresnių klasių mokinių futbolo mylėtojų būrį, aktyviai dalyvaujantį organizuojamose futbolo varžybose Šeštokų mokykloje.