16 spalio, 2023Daily Archives

Aktuali informacija mokyklos bendruomenei

Praėjusią naktį gavome el. paštu laišką, kuriame rašoma, kad mokykloje padėti sprogmenys ir jie sprogs šiandien 12 val. 12 min. Tokio pat turinio el. laiškus tiek penktadienį, tiek šiandien gavo ne tik Lazdijų rajono, bet ir beveik visos Lietuvoje esančios ugdymo įstaigos.

Tikėtina, kad tai dar viena provokacija. Vis dėl to išlikime ramūs, atsargūs ir išmintingi.

Policijos pareigūnai patikrino visas mokyklos vidaus patalpas bei lauko erdves. Sprogmenų nerado. Ugdymo procesas nebus trumpinamas ar stabdomas – jis bus suplanuotas taip, kad nuo 12.00 val. iki 12.20 val. visi mokykloje esantys vaikai ir darbuotojai laiką leis gryname ore. Vaikus lydės mokytojai, auklėtojai, mokyklos administracijos darbuotojai. Mokykliniai autobusiukai šiandien vyks įprastais maršrutais įprastu grafiku. Moksleivių artimieji, norintys pasiimti vaikus iš mokyklos iki 12 val., gali tai padaryti, praleistos pamokos bus pateisintos. Jei priimsite sprendimą anksčiau nei baigsis ugdymo procesas pasiimti vaikus iš mokyklos, informuokite apie tai grupės ar klasės auklėtoją. Kilus klausimų kreiptis į klasės ar grupės auklėtoją.