4 birželio, 2023Daily Archives

Vaikų gynimo dienos „Draugystės takas“ ikimokyklinukams

Birželio 1 dieną Šeštokų mokyklos ikimokyklinio skyriaus mokinukai ir auklėtojos dalyvavo penktokų organizuotame sporto renginyje, skirtame paminėti tarptautinę Vaikų gynimo dieną. Buvo daug judesio, džiaugsmo, puikių emocijų. Ikimokyklinukai labai noriai įveikė jiems parengtą sportinių užduočių „Draugystės taką“. Visiems dalyviams įteikti atminimo medaliai.

Dėkui ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiams ir auklėtojoms Simonai ir Jolitai už aktyvų dalyvavimą. Taip pat noriu pasidžiaugti savo auklėtiniai Andriumi N., Andriumi Ž., Viktorija, Tėja, Smilte, Nojumi, Samanta, Danieliumi, Tomu, Emilija, Ugne, Aleksu, Viliumi už aktyvų įsitraukimą ir neįkainojamą patirtį organizuojant aktyvias fizines veiklas ikimokyklinukams.

Daugiau dienos akimirkų yra čia.

„Finansų superherojus“

Šeštokų mokyklos 2 klasės mokiniai ir mokytoja dalyvavo Lietuvos Junior Achievement finansinio raštingumo ugdymo programoje „Mano bendruomenė“ ir pateiktas temas sėkmingai integravo ugdymo programoje.

Mokytojams fondo lėšomis buvo organizuojami mokymai. Lietuvos Junior Achievement organizatoriai  pakvietė mokinius ir mokytojus dalyvauti baigiamajame edukacinių lipdukų kūrimo konkurse „Finansų superherojus (-ė)“ 2–3 kl. mokiniams!

Konkurso tikslas – supažindinti vaikus su mokesčių mokėjimo, pilietiškumo, bendruomeniškumo, socialinės atsakomybės ir atsakingo verslo svarba savo bendruomenėje bei pagalvoti apie atsakingo mokesčių mokėjimo svarbą, finansinį sąmoningumą ir apie tai, kaip jų superherojai gali įkvėpti kitus būti finansiškai atsakingus.

Konkurse dalyvavo 2 klasės mokinės Jonė Steponavičiūtė ir Kamilė Šablevičiūtė, jų sukurtas „Finansų superherojus“ yra linksmas, visus skatinantis būti sąžiningais piliečiais. Konkurso darbai dalyvauja mokinių galerijoje surengtoje parodoje „Finansų superherojus (-ė)“.

Gautas baigimo pažymėjimas įrodė, kad mokiniai sėkmingai užbaigė Lietuvos Junior Achievement finansinio raštingumo ugdymo programą „Mano bendruomenė“.