22 birželio, 2023Daily Archives

Turizmo diena

Paskutinę mokslo metų dieną Šeštokų mokyklos 6 klasės mokiniai su auklėtoja Vilma ir mokytojo padėjėja Erika Turizmo dieną žygiavo prie Lankučio ežero.

Nuotaika buvo puiki: žaidėme žaidimus, patikrinome vandens temperatūrą, netgi žvejojome. O ir sumuštiniai, valgomi gamtoje, buvo labai skanūs.

Atgal į mokyklą keliavome ne tik bendraudami, bet ir dainuodami. Atsisveikinome linksmai, linkėdami įdomių, linksmų ir saugių atostogų.

Dešimtokų išleistuvės

Birželio 22 dieną, paskutinę mokslo metų dieną, pasveikinti savo iššūkius įveikę dešimtokai. Jiems devintokai surengė smagias išleistuves, bet prieš linksmybes pagrindinio ugdymo pažymėjimus, padėkas įteikė mokyklos direktorė A. Burbaitė, apdovanojimus už sportinę ir meninę veiklą – fizinio ugdymo mokytojas V. Jasevičius ir technologijų mokytoja J. Jasevičienė. Daug gražių linkėjimų išsakė mokyklos vadovė A. Burbaitė, pavaduotoja J. Vaičeskienė, auklėtoja A. Vaišnienė, pirmoji mokytoja L. Šimeliauskienė. Taigi, dešimtokai išlydėti į atostogas, tačiau jau rugsėjį sugrįš kaip gimnazistai.

Daugiau šventės akimirkų rasite čia.

Paskutinę mokslo metų dieną

geriausiai besimokantys, daugiausiai pasiekę Šeštokų mokyklos 5–9 klasių mokiniai buvo apdovanoti mokyklos direktorės padėkomis. Džiaugiamės, sveikiname ir pailsėjusius visus kviečiame ir kitais metais aktyviai tobulėti!