Vaikų gynimo dienos „Draugystės takas“ ikimokyklinukams

Birželio 1 dieną Šeštokų mokyklos ikimokyklinio skyriaus mokinukai ir auklėtojos dalyvavo penktokų organizuotame sporto renginyje, skirtame paminėti tarptautinę Vaikų gynimo dieną. Buvo daug judesio, džiaugsmo, puikių emocijų. Ikimokyklinukai labai noriai įveikė jiems parengtą sportinių užduočių „Draugystės taką“. Visiems dalyviams įteikti atminimo medaliai.

Dėkui ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiams ir auklėtojoms Simonai ir Jolitai už aktyvų dalyvavimą. Taip pat noriu pasidžiaugti savo auklėtiniai Andriumi N., Andriumi Ž., Viktorija, Tėja, Smilte, Nojumi, Samanta, Danieliumi, Tomu, Emilija, Ugne, Aleksu, Viliumi už aktyvų įsitraukimą ir neįkainojamą patirtį organizuojant aktyvias fizines veiklas ikimokyklinukams.

Daugiau dienos akimirkų yra čia.