2 birželio, 2023Daily Archives

Lazdijų rajono jaunųjų šaulių sąskrydis prie Dusios ežero

Gegužės 25–26 dienomis Metelių regioninio parko poilsiavietėje vyko Lazdijų rajono jaunųjų šaulių sąskrydis, kuriame dalyvavo ir Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai.

Tik atvykę susiskirstėme į grupes, įsirengėme stovyklavietę, pasistatėme palapines nakvynei, pasirūpinome malkomis laužavietei.

Vėliau įvyko Lazdijų rajono jaunųjų šaulių sąskrydžio atidarymas, vėliavos pakėlimas, visus pasveikino stovyklos vadovas K. Pileckas.

Po sąskrydžio atidarymo dalyvavome komandinėse šauliškose veiklose stotelėse: šaudymas iš lanko į taikinį, distancijos įveikimas su ekipuote, rato ridenimas siauru taku naudojant virves, persikėlimas per upę rąstu, šaudymas iš pneumatinio ir airsoft ginklo į paprastus taikinius, sužeistojo transportavimas, komandinis žaidimas su kortelėmis…

Visos veiklos buvo labai įdomios, reikalaujančios tiek individualių, tiek ir komandinių jaunųjų šaulių pastangų.

Šiek tiek atsipūtę ir pavakarieniavę leidomės į 12 km žygį po Metelių regioninį parką. Po žygio, sutemus, prie laužo, vyko skyrių prisistatymas, šūkiai, šauliški žaidimai, dainos.

Antrą dieną organizavome jaunųjų šaulių skyrių virvės traukimo varžybas, kurias užtikrintai laimėjo 5 skyriaus jaunieji šauliai.

Vėliau vyko sąskrydžio veiklų aptarimas, vėliavos nuleidimas, stovyklavietės sutvarkymas ir išvykimas namo.

Noriu padėkoti Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-ajai rinktinei už suteiktas galimybes Lazdijų rajono jauniesiems šauliams išbandyti savo jėgas jaunųjų šaulių sąskrydyje.

Taip pat noriu pasidžiaugti savo auklėtiniais – Šeštokų mokyklos jaunaisiais šauliais: Justu, Gustu, Austėja, Gabija, Karolina, Karina, Migle, Egle, Toma, Beatriče, Ligita G., Ligita J., Gerda, Alanu, Gyčiu P., Jokūbu, Luku, Andriumi, Emiliu, ačiū už pasiryžimą, norą išbandyti save, kantrybę, bendradarbiavimą, šaunų bendravimą, visapusišką pagalbą sąskrydžio metu. Įsitikinau, kad su Jumis tikrai galima eiti į žvalgybą.

Dėkui kolegoms Audriui, Kęstučiui, Egidijui, Astai, Aleksandrui, Donatui, KASP savanoriams už bendrystę ir kartu puikiai praleistą laiką.

Daugiau sąskrydžio akimirkų yra čia.