3 balandžio, 2023Daily Archives

„Išmanioji klasė“ augina morkų derlių

Būrelį „Išmanioji klasė“ lankantys mokiniai „Vedlių“ platformoje „Scratch II“ programavimo įrankiu kūrė projektą „Derlius“.

Projektas skirtas ciklų pritaikymui, t. y., išdėlioti objektus tam tikra tvarka, keliomis kryptimis, pvz., eilutėmis ir stulpeliais.

Projekte auginamas morkų derlius. Reikia jį išdėstyti veiksmų tvarka, t. y., 5 stulpeliai, 3 eilutės. Dabar belieka morkas saugoti nuo smalsaus kiškio.

Projekto kūrimo metu mokiniai ugdė skaitmeninę, komunikavimo, pažinimo, kūrybiškumo kompetencijas.

Pavasariniai pajuokavimai su DI

Pavasariškos nuotaikos aplankė 5–6 kl. mokinius netradicinėse IT pamokose. Naudodamiesi Vedlių platformos „Ypatingų pamokų“ modulio pamoka „Fantastinis gyvūnas“ moksleiviai stablediffusionweb.com programa su dirbtinio intelekto galimybėmis kūrė fantastinių gyvūnų paveikslėlius. Patyrėme daug gerų emocijų ir pavyko sukurti įdomių ir linksmų darbų. Pasigrožėkite!

9 klasės mokiniai rajoninėje anglų k. šventėje JUST FOR FUN

Po kelerių metų pertraukos Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje įvyko dvyliktoji anglų kalbos šventė JUST FOR FUN. Mūsų mokyklos devintos klasės mokiniai renginyje dalyvavo parengę pasirodymą ‘‘Emotions are healed by the Word of God!’’.

8–10 klasių moksleiviai varžėsi prie šaškių lentų

Kovo 30–31 dienomis Šeštokų mokykloje vyko 8–10 klasių moksleivių šaškių varžybos, kuriose panoro sudalyvauti 16 mokinių. Po burtų traukimo visi dalyviai susiskirstė į poras ir žaidė vieno minuso sistema (pralaimi – iškrenti, laimi – patenki į kitą etapą).

Po labai įdomių ir atkaklių susitikimų paaiškėjo keturi šaškių turnyro finalininkai: dėl trečios vietos susikovė Toma su Deivydu, dėl pirmos vietos varžėsi Timas su Tadu.

Šaškių turnyre Toma užėmė labai garbingą 4 vietą, trečią vietą iškovojo Deivydas, antra vieta atiteko Timui, o turnyro čempionu tapo Tadas. Sveikiname!!! Šaškių turnyro prizininkams įteikti medaliai. AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2023“.