8–10 klasių moksleiviai varžėsi prie šaškių lentų

Kovo 30–31 dienomis Šeštokų mokykloje vyko 8–10 klasių moksleivių šaškių varžybos, kuriose panoro sudalyvauti 16 mokinių. Po burtų traukimo visi dalyviai susiskirstė į poras ir žaidė vieno minuso sistema (pralaimi – iškrenti, laimi – patenki į kitą etapą).

Po labai įdomių ir atkaklių susitikimų paaiškėjo keturi šaškių turnyro finalininkai: dėl trečios vietos susikovė Toma su Deivydu, dėl pirmos vietos varžėsi Timas su Tadu.

Šaškių turnyre Toma užėmė labai garbingą 4 vietą, trečią vietą iškovojo Deivydas, antra vieta atiteko Timui, o turnyro čempionu tapo Tadas. Sveikiname!!! Šaškių turnyro prizininkams įteikti medaliai. AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2023“.