7 balandžio, 2023Daily Archives

„Skaitome dzūkiškai“

„Skaitome dzūkiškai“ – taip vadinosi 4 kl. mokinių skaitymo valandėlė bibliotekoje. Visi bandė perskaityti, pasakyti žodžius dzūkų tarme, atliko bibliotekininkės Almos Vaišnienės užduotį: „iššifruoti“ žodžius „lepeškos“, „guriniai“, „ultojus“, „drapanos“… Buvo kalbama ir apie rašytojus, gimusius ir kūrusius Dzūkijoje.

Mokiniai dalyvavo jaunimo festivalyje „Vibelift“

Balandžio 5 d. mūsų mokyklos mokiniai vyko į Kaune SMK organizuotą jaunimo festivalį „Vibelift“  „įsikrauti“ energijos, išjudinti savo kūną ir mintis. Festivalio metu garsūs Lietuvos nuomonių formuotojai, sportininkai, muzikantai dalindamiesi savo patirtimi kvietė dalyvius suvokti jauno žmogaus beribes galimybes, ragino ir įkvėpė savo pavyzdžiu siekti tikslų, įveikti sunkumus. Na, o pilną įspūdžių dieną karūnavo „OG Version“ koncertas.