28 balandžio, 2023Daily Archives

Ketvirtokai išsiaiškino, ko reikia augalams

Štai ir baigėsi tyrimų ciklas „Augalui reikalingų sąlygų tyrimas“. STEAM būrelio nariai po visų atliktų bandymų padarė išvadą: augalui reikia šviesos, šilumos, maisto medžiagų.

Profesinio orientavimo užsiėmimai

Mokinių refleksija po išvykos – geriausias būdas įvertinti jų potyrius, nuomones ir įspūdžius veiklų metu. Šiandien 9 kl. mokiniai profesinio informavimo pamokoje savo refleksiją perteikė komandinio darbo metu – aptarė, kas labiausiai įstrigo kelionės į įmones: „Astra“, UAB „Sofa brands“, Alytaus atvirame jaunimo centre veiklinimo metu. Išvados, išgirstos iš mokinių lūpų: „Reikia mokytis“, „Matematika užima svarbią vietą“.

8 klasės mokiniai pamokoje dirbdami komandomis, naudodami IT, ieškojo žinomų įmonių ir stengėsi aptarti, kokia jų paskirtis.

5 klasės mokiniai susipažino vertybių grįžtamojo ryšio kortelėmis. Kiekvienas mokinys išsitraukė po 5 vertybių korteles, kurios, jų manymu, tinka draugui. Jas aptarė su savo draugu. Puikus savęs pažinimas vyko per „Masters of Calm“ pokalbių korteles „108 klausimai“. Kad užsimegztų gilesnis pokalbis, kartais pakanka vien tinkamai paklausti. Šio užsiėmimo metu mokiniai pažino ne tik draugų, bet ir įvairias savo asmenybės puses.

„Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 30-mečiui“

Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 5 kl. mokiniai 2023-04-27 dalyvavo rajoniniame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 30-mečiui“ paminėti. Renginyje dalyvavo 9 rajono mokyklų komandos. Visos komandos dalyvavo estafetėse, darė mankštą, atliko teorines užduotis, sprendė kryžiadžodžius. Buvo paruošusios komandos prisistatymus. Mūsų komandos šūkis „Judėk linksmai – gyvenk sveikai…“. Mokiniai grįžo geros nuotaikos, su apdovanojimais, padėkos raštu.

Daugiau įdomių akimirkų yra čia ir čia.