17 balandžio, 2023Daily Archives

Jaunųjų šaulių praktinės pratybos Alytuje

Balandžio 1 dieną LŠS Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė organizavo šaudymo pratybas Lazdijų, Varėnos ir Druskininkų rajonų jauniesiems šauliams, kuriuose dalyvavo ir  Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai.

Dalyviai šaudė iš mažo kalibro, šratasvydžio, kitų ginklų, išlaikė ginklo valdymo testą, dalyvavo pirmosios medicininės pagalbos, rikiuotės elementų, topografijos, mazgų rišimo, persikėlimo per pelkę, stovyklavietės įrengimo praktinėse pratybose. Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai grįžo įgiję naujos patirties, žinių, praktinių gebėjimų, susiradę naujų draugų, puikiai praleidę laiką su bendraminčiais.

Norime padėkoti LŠS Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-ajai rinktinei už puikiai suorganizuotas praktines pratybas jauniesiems šauliams.