Penktokai ir šeštokai baigė mokslo metus Veisiejuose

Birželio 23 dieną penktos ir šeštos klasės mokiniai ir jų auklėtojos Jurgita Vaičeskienė ir Simona Aliukonienė mokslo metus užbaigė į Veisiejuose. Pirmiausia abi klasės dalyvavo Veisiejų regioninio parko edukacijoje apie varliagyvius, susipažino su Lietuvos varliagyvių rūšimis, jų ypatumais, saugomais varliagyviais, atliko grupines užduotis. Mokiniai kartu su parko ekologe aplankė Veisiejų dvaro rūsį, apžiūrėjo sukauptą senovinių įrankių ir rakandų kolekciją. Po to visi užlipo į Veisiejų apžvalgos bokštą, apžiūrinėjo miestelio apylinkes iš paukščio skrydžio. Aplankius apžvalgos bokštą, Vainežerio parke jau laukė laužas, kur vaikai kepė dešreles ir pietavo gamtos apsuptyje. Kartu spėjome pabuvoti ir Joninių šventės renginiuose, apžiūrėjome miesto parke mėsinių galvijų parodą, vaikai išbandė važiavimo karieta atrakciją.

Daugiau smagių akimirkų yra čia.