23 birželio, 2022Daily Archives

Dešimtokai baigė dar vieną etapą mokykloje

Paskutinę mokslo metų dieną pasveikinti ir dar vieną mokyklos pakopą baigę dešimtokai. Jiems devintokai surengė smagias išleistuves, bet prieš linksmybes pagrindinio ugdymo pažymėjimus, padėkas įteikė mokyklos direktorė A. Burbaitė, apdovanojimus už sportinę ir meninę veiklą – fizinio ugdymo mokytojas V. Jasevičius, gražius linkėjimus išsakė auklėtoja A. Kancevičienė. Taigi, dešimtokai išlydėti į atostogas, tačiau jau rugsėjį sugrįš kaip gimnazistai.

Daugiau šventės akimirkų yra čia.

„Sporto diena 2022“ prie Giluičio ežero

Birželio 22 dieną vyko visiškai netradicinė diena – „Sporto diena 2022“. Visi mokiniai, mokytojai, mokytojų padėjėjai pusdieniui išvyko iš mokyklos. Sportavome ir siautėme prie Giluičio ežero. Rytas pasitaikė labai gaivus, tad sportuoti tikrai buvo smagu. Kartu su istorijos mokytoju R. Janulevičiumi parengėme sportines veiklas 11-oje stotelių su užduotimis, kurias kiekviena klasė rato principu turėjo įveikti per 5 minutes. Mokiniams teko žaisti tinklinį, pliažo futboliuką, smiginį, petankę, šaudyti iš pneumatinio ginklo, mėtyti limpančius kamuoliukus į taikinį, atlikti ištvermės pratimą su virve, mėtyti lankus ant į žemę susmeigtų taikinių, traukti rogutes, prikrautas lengvų kamuoliukų, vieniems kitus vežti karutyje pažymėta trasa, žaisti lėkščiasvydį, talpą pripildyti su laistytuvu ežero vandens. Linksmybes vainikavo maudynės ežere. Visos komandos apdovanotos  didžiuliais arbūzais. Už prizus ir palaikymą „Sporto dienos“ metu ačiū Šeštokų mokyklos direktorei A. Burbaitei.

Taip pat dėkui visiems kolegoms, prisidėjusiems prie „Sporto dienos 2022“ organizavimo ir, aišku, dalyviams – Šeštokų mokyklos mokiniams. Tikiuosi, kad „Sporto diena“ Šeštokų mokykloje taps tradicine, kasmetine.

Daugiau šios dienos akimirkų rasite čia.

Paskutinė mokslo metų dienelė

Šiandien, birželio 23 d., yra paskutinė šių mokslo metų diena. Ta proga 7–9 kl. mokiniams įteiktos mokyklos direktorės A. Burbaitės padėkos už laimėjimus konkursuose, olimpiadose ir, žinoma, gerą ir labai gerą mokymąsi. Diplomais ir medaliais už sportinius pasiekimus apdovanoti mokyklos sportininkai. Išrinkta ir geriausia mokyklos sportininkė, kuria tapo 7 kl. mokinė B. Kancevičiūtė, o geriausiojo sportininko titulas atiteko 8 kl. mokiniui G. Pakruopiui! Direktorė dėkojo visiems už sėkmingus mokslo metus ir palinkėjo saugios, linksmos ir įsimintinos vasaros.