8 birželio, 2022Daily Archives

„Mero pusryčiuose“ – gražus šeštokiečių pulkelis

Birželio 8 d. renginyje „Mero pusryčiai“ kartu su visais gabiausiais, gudriausiais, greičiausiais rajono mokiniais buvo pasveikinti ir Lazdijų r. Šeštokų mokyklos mokiniai.

Dovanomis ir daugybe aplodismentų apdovanoti septintokai: Beatričė Kancevičiūtė, Eglė Jocevičiūtė, Jokūbas Ažukas – už I vietą Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose; aštuntokai: Ligita Galdikaitė – už I vietą rajoniniame lietuvių kalbos diktante 7–8 klasių mokiniams, Ligita Jonavičiūtė, Gerda Dumčiūtė, Gytis Pakruopis, Edvinas Kairys, Vilius Bubinas – už I vietą Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybose; devintokė Ema Račiukaitytė – už III vietą Lietuvos mokinių technologijų olimpiados šalies etape mitybos kategorijoje. Taip pat pasveikinti ir mokinius ruošę mokytojai: technologijų mokytoja Inga Kūlokienė, fizinio ugdymo mokytojas Vaidas Jasevičius bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aurelija Paciukonienė, bei mokyklos, kurioje ugdoma tiek gabių ir sportiškų mokinių, vadovė Alma Burbaitė.

Prieš apdovanojimų ceremoniją taip pat stebėjome meninės raiškos studijos „Macinga“ (vad. I. Malinauskienė) spektaklį „Ričis“ ir stebėjomės taip taikliai atskleistais jaunimo džiaugsmais ir nusivylimais.

Būtent tokia diena tikriausiai ir yra vienas didžiausių paskatinimų eiti toliau, siekti daugiau ir nesustoti.

Pokalbiai apie savanorystę

2022-06-07 Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 9–10 ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3g d klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo centro koordinatore A. Stučkiene. Susitikimo tema – „Savanorystės galimybės ir jaunimo mobilumas“. Savo patirtimis dalijosi ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinės, savanorės Ugnė, Karolina ir Guoda.

Sferinio kino edukacija

2022-06-08 į Lazdijų r. Šeštokų mokyklą atvyko sferinis kinas. Mokiniai mobiliajame planetariume stebėjo filmus apie gyvybės raidą ir kitus gamtos reiškinius. Edukacija finansuota kultūros paso lėšomis.