9 birželio, 2022Daily Archives

„Miesto detektyvas“

Birželio 1 d. Šeštokų mokyklos mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime Marijampolėje „Miesto detektyvas“. Dalyvių komandos pagal duotas užduotis turėjo surasti objektus ar vietas, susijusias su miesto kultūros paveldu, istorija ir daile. Visų lankytinų vietų nespėjome surasti, tačiau parsivežėme gerą nuotaiką ir smagiai praleistą laiką.

Lazdijų rajono moksleivių futbolo varžybose iškovota antra vieta

Šiandien Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių futbolo varžybos, kuriose dalyvavo keturios komandos iš Šeštokų ir Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokyklų bei Veisiejų S. Gedos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijų.

Puikiai pasirodė Šeštokų mokyklos jaunieji futbolininkai, kurie iškovojo II vietą. Nugalėti futbolininkai iš Kapčiamiesčio 1:0 bei 2:0 įveikti lazdijiečiai, po labai atkaklios kovos 1:0 nusileista veisiejiškiams.

Už atkaklumą ir pasiaukojimą bei puikią kovą futbolo aikštelėje dėkui Rokui, Gyčiui P., Karoliui, Gyčiui B., Edvinui, Jokūbui. Už puikų palaikymą ačiū Alanui, Domantui, Justui, Deivydui, Edgarui, Viliui, Andriui.

Varžybų prizininkams įteikti Lazdijų sporto centro diplomai.