15 balandžio, 2022Daily Archives

7–8 klasių moksleiviai varžėsi prie šaškių lentų

Balandžio 11–13 dienomis Šeštokų mokykloje vyko 7–8 klasių moksleivių šaškių varžybos, kuriose panoro sudalyvauti 16 mokinių. Po burtų traukimo visi dalyviai susiskirstė į poras ir žaidė vieno minuso sistema (pralaimi – iškrenti, laimi – patenki į kitą etapą).

Po labai įdomių ir atkaklių susitikimų paaiškėjo keturi šaškių turnyro finalininkai: dėl trečios vietos susikovė Justas su Gyčiu, dėl pirmos vietos varžėsi Beatričė su Tadu.

Šaškių turnyre Justas užėmė labai garbingą 4 vietą, trečią vietą iškovojo Gytis, antra vieta atiteko Beatričei, o turnyro čempionu tapo Tadas. Sveikiname!!! Šaškių turnyro prizininkams įteikti medaliai. AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2021“.

Šauliai atliko originalią užduotį

Smagiai praleistas laikas su Šeštokų mokyklos jaunaisiais šauliais išbandant dar vieną šaulišką veiklą praktiškai. Ačiū Dainavos apygardos I rinktinės 108 Lazdijų kuopos kariui savanoriui Aurimui Dzemydai. Aurimas jau ne pirmą kartą mus stebina parengtų šauliškų užduočių įdomumu bei gebėjimu bendrauti su jaunimu.

Šį kartą reikėjo pereiti tarp medžių įtemptu lynu padedant draugams. Puikus komandinis Šeštokų mokyklos jaunųjų šaulių darbas.

Viena didžiausių ir linksmiausių pavasario švenčių – Velykos! Puoselėdami Velykų tradicijas pradinių klasių mokiniai atliko įvairius meninius darbelius ir surengė parodėlę „Rid rid rid margi margučiai“.

„Darom“: padaryta!

Balandžio mėnesio ženklas – akcija „Darom“. Šeštokų mokykloje ji įvyko kiek anksčiau, dar prieš didžiąją pavasario šventę. Visa mokyklos bendruomenė šauniai padirbėjo ir atnaujino aplinką – sugrėbti keli užsilikę lapai ir kankorėžiai, pernykštės žolės likučiai, supurenti gėlynai, sutvarkyti aikštynai. Ir net bandęs purkšti lietus ne tik nesugadino talkos ir nuotaikos, bet ir švelniai pradėjęs vilgyti žemę paskleidė tikro pavasario kvapą.

Daugiau nuotraukų rasite čia.