26 balandžio, 2022Daily Archives

Mero pusryčiai

Šiandien, 2022 04 26, mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti Mero pusryčių. Padėkos buvo skirtos vaikams, laimėjusiems I–III vietas tarptautinėse ir respublikinėse Lietuvos mokinių dalykinėse olimpiadose, konkursuose, varžybose. Taip pat tiems, kurie I vietą laimėjo rajonine vykusiose mokinių dalykinėse olimpiadose, konkursuose bei juos ruošusiems mokytojams. Sveikiname Emą Račiukaitytę (mokytoja I. Kūlokienė), Vilių Bubiną (mokytojas G. Mirijauskas), Gabrielę Zalieckaitę (mokytoja I. Kūlokienė), Aleksą Mikelionį (mokytoja I. Bernatonienė), Nojų Kunigonį (mokytoja V. Česnulytė).

„Medžių savybės“ – mokinio vesta pamoka

Balandžio 25 d. technologijų pamoką vedė 6 klasės mokinys Matas Petrauskas. Pamokos tema „Medžių savybės“. Mokiniai, naudodamiesi vadovėliu ir Mato pasakojimu, turėjo aprašyti pagrindinių Lietuvoje augančių medžių rūšių savybes ir jų medienos panaudojimo galimybes.