7–8 klasių moksleiviai varžėsi prie šaškių lentų

Balandžio 11–13 dienomis Šeštokų mokykloje vyko 7–8 klasių moksleivių šaškių varžybos, kuriose panoro sudalyvauti 16 mokinių. Po burtų traukimo visi dalyviai susiskirstė į poras ir žaidė vieno minuso sistema (pralaimi – iškrenti, laimi – patenki į kitą etapą).

Po labai įdomių ir atkaklių susitikimų paaiškėjo keturi šaškių turnyro finalininkai: dėl trečios vietos susikovė Justas su Gyčiu, dėl pirmos vietos varžėsi Beatričė su Tadu.

Šaškių turnyre Justas užėmė labai garbingą 4 vietą, trečią vietą iškovojo Gytis, antra vieta atiteko Beatričei, o turnyro čempionu tapo Tadas. Sveikiname!!! Šaškių turnyro prizininkams įteikti medaliai. AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2021“.