11 birželio, 2021Daily Archives

„Mero pusryčiai“ – renginys, į kurį susirinko gabiausieji

Paskutinė savaitės darbo diena prasidėjo ypatingu renginiu – Mero pusryčiais. Į juos buvo pakviesti visi gabiausi ir pareigingiausi rajono mokyklų mokiniai. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriui šįkart atstovavo 4gd kl. mokinė Justina Bansevičiūtė, o Šeštokų mokyklai – Justinos brolis Paulius Bansevičius. Vienas jų į renginį buvo pakviestas už pasiekimus Jaunųjų filologų konkurse, o kitas – fizikos olimpiadoje. Be nuoširdžių sveikinimų, mokiniai bei jų mokytojai buvo apdovanoti ir atminimo dovanomis su Lazdijų simbolika bei garsaus mentalisto Nicholo Kin pasirodymu.

Mokinių tarybos iniciatyva

2021-06-10 mokykloje mokinių tarybos iniciatyva buvo organizuota nuotolinė psichologo paskaita 5–10 kl. tema „Pokyčiai visuomenėje. Kaip prisitaikyti“. Paskaitą vedė VšĮ Lazdijų švietimo centro psichologė Daiva Česnulevičienė. Dėkojame psichologei už puikią paskaitą.

Apie senovę – moderniais metodais

6 klasės mokiniai istorijos ir geografijos žinias bei gebėjimus turėjo galimybę pagilinti dalyvaudami integruotoje pamokoje Etnografinėje Prano Dzūko sodyboje „Valstiečių buitis ir namų apyvokos reikmenys“. Mokiniai prisiminė istorijos pamokų medžiagą, virtualiai susipažino su muziejaus aplinka, pamatė įvairius namų apyvokos reikmenis.

Kitokia Sporto diena Šeštokų mokykloje

Vakar Šeštokų mokykloje vyko netradicinė nuotolinė Sporto diena, kurioje dalyvavo gausus būrys 5–10 klasių mokinių. Visi Sporto dienos dalyviai turėjo įveikti mano paruoštus judėjimo iššūkius: 30 min. spartaus ėjimo ir 30 min. važiavimo dviračiu iššūkius „Pagerink savo fizinio mokytojo ėjimo ir važiavimo dviračiu rezultatus“. Labai smagu, kad dauguma mokinių mane pralenkė ir užfiksavo puikius rezultatus: „Geras mokinys visuomet turi pralenkti savo mokytoją“. Taip pat buvo išrinkti 30 min. spartaus ėjimo nugalėtojai asmeninėje užskaitoje: tarp merginų nepralenkiama buvo septintokė Gerda Dumčiūtė, antra vieta atiteko taip pat septintokei Ligitai Jonavičiūtei, trečią vietą užėmė dešimtokė Joana Petrauskaitė, tarp vaikinų greičiausias – dešimtokas Mangirdas Bagdanavičius, antrą vietą užėmė ir visus nustebino Matas Petrauskas, trečia vieta atiteko devintokui Pauliui Bansevičiui. Per 30 min. daugiausiai kilometrų dviračiu nuvažiavo (tarp merginų) šeštokė Beatričė Kancevičiūtė, antra liko dešimtokė Ema Zdančiukaitė, trečią vietą užėmė devintokė Miglė Mikelionytė, tarp vaikinų ir vėl nepralenkiamas dešimtokas Mangirdas Bagdanavičius, antrą vietą užėmė šeštokas Jokūbas Ažukas, trečią vietą iškovojo taip pat šeštokas Gustas Zdančiukas. Kiekvieno mokinio asmeninius rezultatus susumavome į kiekvienos klasės bendrus rezultatus ir išrinkome per Sporto dieną „Daugiausiai kilometrų įveikusią klasę“, kuria po labai atkaklios kovos tapo 10 klasė. Sveikiname. Puikus rezultatas, įveikti 72 kilometrai. Antri šiose lenktynėse liko šeštokai su 70 kilometrų, treti septintokai – 43 kilometrai. Iš viso per Sporto dieną Šeštokų mokyklos mokiniai įveikė 277 kilometrus. Puikus rezultatas. Noriu padėkoti visiems mokiniams, taip aktyviai įsitraukusiems į Sporto dienos iššūkius. Jūs nerealūs!

Visų mokinių rezultatus rasite čia.