22 birželio, 2021Daily Archives

Dar viena diena stovykloje

Saulės šilti spinduliai ir gaivūs vandens purslai lepino mažuosius stovyklautojus išvykoje prie Dusios ežero, kur buvo šauniai praleistas laikas Sporto dienoje „Mažoji šeštokiečių olimpiada“.

Daugiau smagių akimirkų rasite čia.

Menas ant akmenėlių

Paskutinės mokslo metų dienos, kaip ir kasmet, skiriamos netradicinei veiklai. Galbūt kiek keista, bet Išvykų dieną kiekviena klasė kol kas keliavo virtualiai (Turizmo dieną pagaliau susitikome). Įsiminė 7 klasės mokinių darbai. Visų pirma, septintokai virtualiai keliavo po Vilniaus pilis ir jų apylinkes, „vyko“ į Skuodo rajoną, Mosėdžio miestelį ir V. Into akmenų sodybą, pamatė, kaip Anykščių krašte kuriami paveikslai iš smiltelių, gautų sutrynus lietuviškų laukų akmenis, o po to ėmėsi kurti meną – piešė ant iš anksto pasiruoštų akmenukų.

Diena Druskininkuose

Saulėtą birželio 22 dieną penktokai ir aštuntokai su auklėtojomis apsilankė Druskininkuose. Aplankė A. Česnulio skulptūrų parką ir pasivaikščiojo prie Druskonio ežero. Labai puikiai praleista diena.

Dagiau šaunių akimirkų čia.

Trečia diena stovykloje

Šauniai praleista trečioji stovyklos diena prie Dusios ežero ir nuotaikingas susitikimas Teizuose su Bibliotekininkų ir skaitytojų teatriuku „Šakar Makar“, kur visi kartu žaidė žaidimus, šoko, leidosi į orientacinį žygį su piratu Džeku ir, žinoma, buvo verti gauti lobį.

Daugiau stovyklos akimirkų rasite čia.