17 birželio, 2021Daily Archives

Prasidėjo stovykla!

Jau jau jau…  Prasidėjo ilgai lauktos atostogos mums, mažiesiems  1–4 klasių Šeštokų mokyklos mokiniams, o atostogas pradėjome vaikų vasaros ir poilsio stovyklos „Per vasarą – nė ašaros“ atidarymu. Visus susirinkusius pasveikino,  palinkėjo smagiai ir saugiai stovykloje praleisti laiką mokyklos direktorė A. Burbaitė. Stovyklos veiklas pristatė programos vadovė soc. pedagogė A. Vaišnienė, grupių vadovai su vaikais susikūrė stovyklos taisykles, padarė mankštą, papusryčiavo ir išvyko į Kalvarijos zoologijos sodą, žaidė žaidimus, piešė ir net nepajuto, kai atėjo laikas vykti į namus. Su nekantrumu lauksime kitos dienos…

Daugiau smagių akimirkų iš stovyklos rasite čia.

„Piemenėlių Sekminėse“

Birželio 17 d. etnografinėje Prano Dzūko sodyboje nuskambėjo nuklegėjo tradicinė vaikų ir jaunimo folkloro bei amatų šventė „Piemenėlių Sekminės“. Mūsų mokyklos folkloro ansamblio „Uldukai“ nariai po tokio ilgo karantino ir jo suvaržymų pagaliau galėjo drauge pasišokti, pažaisti, padainuoti, save parodyti ir į kitus pažiūrėti. Išmoko pinti vainikus, vėjo malūnėlius, gaminti dūdeles.

Šauliška stovykla sukvietė aktyviuosius

Birželio 15–16 d. vyko šauliška stovykla Šeštokų mokyklos mokiniams. Stovyklos vadovai – istorijos mokytojas Robertas Janulevičius ir fizinio ugdymo mokytojas Vaidas Jasevičius. Pirmosios dienos veiklų akimirkos yra čia. Antroji šauliškų veiklų diena Šeštokų mokykloje prasidėjo žygiu prie Lankučio ežero. Ten mokinių laukė įvairios užduotys ir pramogos (šaudymas iš lankų, pneumatinių šautuvų bei pistoletų, futbolo bei smiginio varžybos, maudynės ir finišas – virvės traukimas), o daugiau užfiksuotų akimirkų galima rasti čia. Sakoma: „Kas turi smagią pradžią, tas turi ir linksmą pabaigą“.