Kitokia Sporto diena Šeštokų mokykloje

Vakar Šeštokų mokykloje vyko netradicinė nuotolinė Sporto diena, kurioje dalyvavo gausus būrys 5–10 klasių mokinių. Visi Sporto dienos dalyviai turėjo įveikti mano paruoštus judėjimo iššūkius: 30 min. spartaus ėjimo ir 30 min. važiavimo dviračiu iššūkius „Pagerink savo fizinio mokytojo ėjimo ir važiavimo dviračiu rezultatus“. Labai smagu, kad dauguma mokinių mane pralenkė ir užfiksavo puikius rezultatus: „Geras mokinys visuomet turi pralenkti savo mokytoją“. Taip pat buvo išrinkti 30 min. spartaus ėjimo nugalėtojai asmeninėje užskaitoje: tarp merginų nepralenkiama buvo septintokė Gerda Dumčiūtė, antra vieta atiteko taip pat septintokei Ligitai Jonavičiūtei, trečią vietą užėmė dešimtokė Joana Petrauskaitė, tarp vaikinų greičiausias – dešimtokas Mangirdas Bagdanavičius, antrą vietą užėmė ir visus nustebino Matas Petrauskas, trečia vieta atiteko devintokui Pauliui Bansevičiui. Per 30 min. daugiausiai kilometrų dviračiu nuvažiavo (tarp merginų) šeštokė Beatričė Kancevičiūtė, antra liko dešimtokė Ema Zdančiukaitė, trečią vietą užėmė devintokė Miglė Mikelionytė, tarp vaikinų ir vėl nepralenkiamas dešimtokas Mangirdas Bagdanavičius, antrą vietą užėmė šeštokas Jokūbas Ažukas, trečią vietą iškovojo taip pat šeštokas Gustas Zdančiukas. Kiekvieno mokinio asmeninius rezultatus susumavome į kiekvienos klasės bendrus rezultatus ir išrinkome per Sporto dieną „Daugiausiai kilometrų įveikusią klasę“, kuria po labai atkaklios kovos tapo 10 klasė. Sveikiname. Puikus rezultatas, įveikti 72 kilometrai. Antri šiose lenktynėse liko šeštokai su 70 kilometrų, treti septintokai – 43 kilometrai. Iš viso per Sporto dieną Šeštokų mokyklos mokiniai įveikė 277 kilometrus. Puikus rezultatas. Noriu padėkoti visiems mokiniams, taip aktyviai įsitraukusiems į Sporto dienos iššūkius. Jūs nerealūs!

Visų mokinių rezultatus rasite čia.