10 vasario, 2020Daily Archives

Spalvotų natų pamoka

Vasario 7 d. 3 pamoka 6 klasės mokiniams buvo „kitokia“: dailės ir muzikos integruota pamoka. Mokiniai su dailės mokytoja I. Kūlokiene ir muzikos mokytoja A. Valasevičiene pasinėrė į dailės ir muzikos pasaulį. Mokiniai turėjo išklausyti muzikos kūrinius ir nupiešti atviruką, skirtą spalvotoms natoms. Pamoka buvo itin kūrybinga!

Edukacinė pamoka Lazdijų krašto muziejuje „Senoji mokykla“

Šiandieniniame technologijų amžiuje mokiniams sunku įsivaizduoti, kaip vaikai mokėsi prieš šimtą ir daugiau metų. Sugrįžti į praeitį mūsų penktokėliams padėjo edukacinė pamoka Lazdijų krašto muziejuje „Senoji mokykla“, kurią labai įdomiai vedė edukologė V. Busilaitė. Mokiniai galėjo pabandyti rašyti žąsies plunksna, sėdėti senoviniuose suoluose. Pamokoje „daraktorė“ išmokė pagaminti įspūdingas atvirutes su baltų simboliais. Ačiū muziejaus darbuotojams už gražią bendrystę.

Istorijos mokytoja B. Jurkonienė