27 vasario, 2020Daily Archives

Penktoku valandėlė „Vasaris – sveikos gyvensenos mėnuo“ vyko Šeštokų miestelio stadione

Nuskinti laurai technologijų olimpiadoje

Vasario 25 d. Krosnos mokykloje technologijų mokytoja Inga Kūlokienė su 7 kl. mokine Saule Kunigonyte ir technologijų mokytojas G. Mirijauskas su mokiniu Titu Tamašausku dalyvavo technologijų olimpiados II etape. Saulė gamino desertą, o Titas – žvakidę. Sekėsi puikiai! Saulė Kunigonytė 7–8 kl. kategorijoje laimėjo 1 vietą! Sveikiname!

Sveikatingumo popietė Šeštokų mokykloje

Vasario 26 dieną Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko integruota fizinio ugdymo, dailės ir sveikos gyvensenos dalykų „Sveikatingumo popietė“, skirta vasariui, sveikatingumo mėnesiui, paminėti.

5–6 klasių mokiniai kaip dalyviai buvo suskirstyti į keturias komandas: „Bananai“, „Kriaušės“, „Obuoliai“, „Apelsinai“. 7-okai kaip organizatoriai, pagalbininkai, teisėjai.
Mokiniai dalyvavo linksmosiose estafetėse, sprendė sveikatos specialistės parengtas užduotis, atliko dailės kūrybinę užduotį. Visi kartu smagiai ir turiningai praleidome laiką dalyvaudami aktyviose ir įdomiose veiklose.
Pralaimėjusių šiandien nebuvo – visi „Sveikatingumo popietės“ dalyviai apdovanoti vaisiais, kuriuos rinkosi pagal rungtyse iškovotus ir susumuotus taškus.
Noriu padėkoti mokytojoms už įdomiai parengtas ir vestas veiklas: dailės mokytojai Ingai ir sveikatos specialistei Rimai. Taip pat labai daug prisidėjo prie šios popietės vykdymo, teisėjavimo septintokai: Andrius, Laurynas, Ema, Saulė, Miglė, Gabija, Gabrielė, Karolina. Ačiū Jums. Renginio fotografas dešimtokas Martynas Medziukas.

 Kūno kultūros mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius