28 vasario, 2020Daily Archives

Dar kartą parašytas Nacionalinis diktantas

Graži tradicija paminėti kasmet rašyti Nacionalinį diktantą tęsiama ir šiemet. Priešpaskutinę žiemos dieną visi norintys ir galintys pasitikrino savo rašymo gebėjimus. Bet svarbiausia, tarsi atidavė duoklę savo gimtajai kalbai. Mūsų mokykloje šiemet diktantą rašė 28 mokiniai. Kam sekėsi geriausiai, paaiškės kovo pradžioje, kai bus paskelbtas diktanto tekstas ir ištaisyti darbai.

Pradinukai mokėsi sveikos gyvensenos

Vasaris – sveikos gyvensenos mėnuo. Tad 2 ir 3 klasės mokiniai per pasaulio pažinimo pamoką susipažino su natūraliomis vaistažolėmis (liepžiedžiais, mėtomis, čiobreliais, ramunėliais ir kt.), aptarė jų naudą mūsų sveikatai. Vėliau išvirtą arbatą visi gėrė bei pasivaikščiojo gryname ore. Paprasta, skanu ir, svarbiausia, SVEIKA!

Mokytoja Ž. Stankevičienė