13 vasario, 2020Daily Archives

Saugaus interneto savaitė

Vasario 10-15 d. minima saugaus interneto savaitė ,,Kurkime geresnį internetą kartu !” Mūsų mokyklos bendruomenė taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Visą savaitę vyko šviečiamosios veiklos. 1-4 klasių mokytojos  moksleiviams pasakojo kaip saugiai ir kultūringai elgtis internete,  mokinukai piešiniais iliustravo ką naujo sužinojo. 9-10 kl. mokiniai  visiems priminė saugaus elgesio internete taisykles. 5-8 kl. moksleiviai atsakinėjo į ,,draugiškas internetas” testo klausimus, tikrinosi savo žinias, piešė piešinius.

Vasario 11 diena buvo paminėta bendradarbiaujant su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Renata Ribinskiene. Su 7-10  klasių mokiniais pareigūnė dalijosi informacija apie socialinių tinklų saugumą, patarė kur kreiptis pagalbos, kaip pranešti apie žalingą turinį internete. Ačiū  pareigūnei Renatai už bendradarbiavimą. Visiems prisidėjusiems ačiū už iniciatyvos palaikymą. Naršykime saugiai!

IT mokytoja A.Kancevičienčė

Tinklinis žaidžiamas ir Šeštokų mokykloje

Vasario 12 dieną Šeštokų mokyklos sporto salėje pirmą kartą vyko vyresnių klasių mokinių 5×5 tinklinio turnyras, skirtas Vasariui, sveikos gyvensenos mėnesiui, paminėti.

Žaidėjai į keturias komandas susiskirstė burtų tvarka: „20 cm“, „Rockstar“, „Bilekas“, „Zambabvė“. Po atkaklių, permainingų kovų paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai. Ketvirti turnyre liko „20 cm“. Trečia vieta ir bronzos medaliai atiteko komandai „Bilekas“ (Juozas, Vasarė, Mantas, Donatas, Mangirdas). Antrą vietą užėmė ir sidabro medalius iškovojo komanda „Rockstar“ (Gytis, Justas, Andrius, Deimantė, Martynas M.). Pirmojo 5×5 tinklinio turnyro, skirto Vasariui, sveikos gyvensenos mėnesiui, paminėti nugalėtojais tapo ir aukso medaliais pasipuošė komanda „Zambabvė“ (Edvinas, Lukas, Gytis G., Emilis, Eitvydas). Už apdovanojimus noriu padėkoti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektui „Olimpinė karta“.

Ačiū Lukui Kuncevičiui už teisėjavimą, labai ačiū 3g ir 4 g klasių auklėtojai Jurgitai Vaičeskienei, entuziastingai palaikiusiai savo auklėtinius.

Smagu, kad Šeštokų mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų skyriaus  vyresnių klasių mokiniai taip aktyviai įsitraukė į šį turnyrą, prasmingai ir turiningai leido laisvalaikį sportuodami, varžydamiesi, bendraudami.

 Kūno kultūros mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius