5 gruodžio, 2019Daily Archives

„Rūkymui – NE“ – netradicinis grindų riedulio turnyras Šeštokų mokykloje

Gruodžio 3 d. Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko grindų riedulio turnyras „Rūkymui – NE“. Šeštokų mokyklos 5–6 klasių mokiniai norėjo atkreipti dėmesį į dabartinio jaunimo tarpe plintančią „rūkymo epidemiją“, kurią vis sunkiau ir sunkiau pavyksta pažaboti. Norinčių sudalyvauti ir išmėginti jėgas aikštelėje atsirado tikrai nemažai.

Visi dalyviai burtų tvarka buvo suskirstyti į 5 komandas: „Haibakai“ (Gytis 6 kl., Nojus 6 kl., Miglė 5 kl.), „Lūzeriai“ (Dorianas 6 kl., Andrius 6 kl., Toma 5 kl.), „Sandalai“ (Alanas 6 kl., Jokūbas 5 kl., Gustas 5 kl.), „Gerda melagė“ (Edgaras 5 kl., Gerda 6 kl., Betričė 5 kl.) ir „Dolero šunys“ (Ligita J. 6 kl., Deivydas 5 kl., Ligita G. 6 kl.), kurios žaidė rato sistema.

Po aršios ir gana apylygės kovos paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai: trečią vietą turnyre užėmė „Lūzerių“ komanda, antri turnyre liko „Dolero šunys“. Pirmą vietą grindų riedulio turnyre „Rūkymui – NE“ laimėjo komanda „Gerda melagė“.

Komanda nugalėtoja ir prizininkai apdovanoti medaliais (ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektui „Olimpinė karta“), kuriuos įteikė Šeštokų mokyklos direktorė A. Burbaitė.

Manau, kad turnyro suorganizavimo idėja tikrai pasiteisino ir gruodžio 3 dieną Šeštokų mokyklos bendruomenės 5–6 klasių mokiniai rūkymui ištarė „NE“.