Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyras „SUGRĮŽOM“

Gruodžio 28 dieną Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko antrasis mokyklą baigusių moksleivių 3×3 krepšinio turnyras „Sugrįžom“. Visi turnyro dalyviai burtų tvarka buvo suskirstyti į tris komandas: „Varanokai“, „Laimi draugystė“ ir „600“.

Po labai atkaklios dviejų ratų kovos paaiškėjo komandų pozicijos turnyrinėje lentelėje, pagal kurias komandos, užėmusios I ir II vietas, žaidė finale. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo finalininkai, tai komandos „Laimi draugystė“ ir „600“. Po labai atkaklios kovos rezultatu 24:22 paaiškėjo antrojo Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyro „Sugrįžom“ nugalėtojai, kuriais tapo komanda „600“ (Š. Labenskas, D. Dadurka, L. Kancevičius), antra vieta atiteko komandai „Laimi draugystė“ (E. Macenka, R. Savulis, I. Bučinskas). Trečią vietą turnyre užėmė komanda „Varanokai“ (A. Ringys, A. Botyrius, M. Kancevičius).

Pertraukėlių tarp varžybų metu vyko baudų bei tritaškių metimo konkursai. Antrojo Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyro „Sugrįžom“ baudų konkurso nugalėtoju tapo Arūnas Ringys, tritaškių metimo konkurse triumfavo Raimundas Savulis. Jiems įteiktos nugalėtojų statulėlės.

Komandos prizininkės apdovanotos medaliais ir diplomais, komanda nugalėtoja puikavosi turnyro taure. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas čempionų komandos žaidėjas Šarūnas Labenskas, kuris apdovanotas specialiu prizu – atminimo statulėle. Komandų geriausiems žaidėjams: „600“ – D. Dadurkai ir L. Kancevičiui, „Laimi draugystė“ – I. Bučinskui ir R. Savuliui, „Varanokai“ – M. Kancevičiui ir A. Ringiui, taip pat įteiktos statulėlės.

Ačiū visiems jaunuoliams už dalyvavimą antrajame Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyre „Sugrįžom“, smagu, kad radote laiko atvykti į Šeštokų mokyklą, pasimatyti, pabendrauti, tarpusavyje pasivaržyti krepšinio aikštelėje. Manau, kad visi puikiai ir turiningai praleidome laiką. Taip pat noriu padėkoti Šeštokų miestelio krepšinio entuziastui E. Macenkai už pagalbą organizuojant šį turnyrą.

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius