17 gruodžio, 2019Daily Archives

Lietuvių-anglų k. popietė “Get ready for Christmas“

Gruodžio 17 d. mokykloje vyko jau tradicija tapusi anglų kalbai gabiems mokiniams skirta popietė “Get ready for Christmas“. Renginyje dalyvavo 8, 9, 10 kl. mokiniai bei Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 4gd klasės gimnazistai. Renginį vedė Vasarė Tamašauskaitė ir Jokūbas Petrauskas, kurie atliko Kalėdų senelių vaidmenis ir pristatė įvairias užduotis anglų ir lietuvių kalbomis.  Mokiniai klausėsi kalėdinės dainos anglų k., spėjo minkles, suko klausimų ratą, kūrė ketureilius. Už teisingai atliktas užduotis buvo vertinami senelių dalinamais kankorėžiais. Šį kartą lietuvių k. mokytoja A. Paciukonienė pademonstravo tradicinius burtus ir ragino juos išbandyti Kūčių vakarą, mat burtai savo galią turi būtent šį vakarą. Mokiniai išmėgino būrimą vašku, spėjo ateinančių metų sėkmę. Ačiū už žaismingą popietę vedėjams ir visiems aktyviai dalyvavusiems.

Anglų k. mokytoj S. Ažukienė, lietuvių k. mokytoja A. Paciukonienė

Akcija įvyko – meduoliai nuspalvinti, pinigėliai paaukoti

Antradienį, gruodžio 17 d., pertraukų metu antrame mokyklos aukšte šurmuliavo, klegėjo mokinukai, norintys dalyvauti akcijoje „Nusispalvink meduoli – padėk beglobiam gyvūnui“. Džiugu matyti tiek daug neabejingų beglobiams gyvūnams vaikų, kurie aukojo pinigėlius, spalvino meduolius. Ačiū visiems prisidėjusiems, parėmusiems, padovanojusiems maisto gyvūnams. Penktokai suskaičiavo, kad nudažyti 164 meduoliai ir 20 biskvitinių sausainių. Surinkta 70 eurų ir 52 cnt. Visi pinigai ir padovanotas maistas keliaus į Alytuje esančią beglobių gyvūnų asociaciją „Keturkojo viltis“. Nuoširdžiai ačiū visiems.

5 kl. auklėtoja A. Valasevičienė