9 gruodžio, 2019Daily Archives

Šeštokų mokykloje jau kvepia Kalėdomis ❤️❤️❤️

Kalėdomis jau kvepia…

Gruodžio 6 dieną mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai buvo išvykę į Lazdijus. Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje aplankė žaliaskarę eglę, parką, papuoštą eglutėmis. Smagiausia išvykos dalis – pasivažinėjimas kalėdiniu traukinuku Lazdijų miesto gatvėmis. Visiems vaikučiams buvo įdomu ir smagu. Vaikučiai ir jų auklėtojos dėkoja Lazdijų rajono savivaldybės merei A. Miškinienei už puikią dovaną, už džiugias akimirkas, už neišdildomus įspūdžius, už šventinę nuotaiką.

Skaitau ir piešiu

Vykdant vaikų ir paauglių nusikalstamumo programą „Gerumo link“, gruodžio 2–6 dienomis mokykloje 1–4 klasių mokiniams vyko edukacinis užsiėmimas „Skaitau ir piešiu“. Mokiniai su savo mokytojomis Gita Dvilinskiene, Irena Bernatoniene, Ženeta Stankevičiene, Lina Kunigoniene skaitė pasakas, jas aptarė ir vėliau piešė labiausiai patikusius herojus. Mokiniams labai patiko klausyti vieniems kitų skaitomų pasakų.

Olimpiadoje varžėsi biologijos žinovai

2019-12-09 Lazdijų r. Šeštokų mokykloje vyko biologijos olimpiados mokyklinis turas. I ture dalyvavo šeši Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 9 kl. mokiniai ir dvi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3g–4g klasių mokinės.