Lietuvių-anglų k. popietė “Get ready for Christmas“

Gruodžio 17 d. mokykloje vyko jau tradicija tapusi anglų kalbai gabiems mokiniams skirta popietė “Get ready for Christmas“. Renginyje dalyvavo 8, 9, 10 kl. mokiniai bei Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 4gd klasės gimnazistai. Renginį vedė Vasarė Tamašauskaitė ir Jokūbas Petrauskas, kurie atliko Kalėdų senelių vaidmenis ir pristatė įvairias užduotis anglų ir lietuvių kalbomis.  Mokiniai klausėsi kalėdinės dainos anglų k., spėjo minkles, suko klausimų ratą, kūrė ketureilius. Už teisingai atliktas užduotis buvo vertinami senelių dalinamais kankorėžiais. Šį kartą lietuvių k. mokytoja A. Paciukonienė pademonstravo tradicinius burtus ir ragino juos išbandyti Kūčių vakarą, mat burtai savo galią turi būtent šį vakarą. Mokiniai išmėgino būrimą vašku, spėjo ateinančių metų sėkmę. Ačiū už žaismingą popietę vedėjams ir visiems aktyviai dalyvavusiems.

Anglų k. mokytoj S. Ažukienė, lietuvių k. mokytoja A. Paciukonienė