13 kovo, 2015Daily Archives

Kaziuko mugė

Skamabnt nuotaikingai muzikai Šeštokų mokykloje vyko jau tradicine tapusi Kaziuko mugė. Priešmokyklinės gr., 1-10 kl. mokiniai kaip įmanydami stengėsi parduoti savo prekes, kurių didžioji dalis – saldumynai ir užkandžiai, nors nusipirkti buvo galima ir medžio dirbinių, papuošalų, mezginių ir nėrinių, darbelių iš popieriaus.

Geografijos konkursas

Trylika  6-8 kl. mokinių dalyvavo georgafijos konkurse “Mano gaublys”. Laukiame rezultatų.

Netradicinė pamoka

2015-03-13 12.00 val. 28 mokiniai stebėjo UPC tiesioginę transliaciją „Lietuvos nepriklausomybės 25-eri metai: Lietuvos kariuomenė ir nacionalinis saugumas“. Pamokoje mokiniai išsakė savo nuomonę, mintis, ką jiems reiškia pilietinė pareiga ginti Tėvynę. Mokiniai diskutavo nacionalinio saugumo tema, kaip kiekvienas pilietis gali prisidėti užtikrinant šalies nacionalinį saugumą, dalijosi mintimis, kas yra laisvė? Ką reiškia būti Lietuvos kariu? Koks yra kariuomenės vaidmuo? Pamoką apibendrino direktorė M. Januškevičienė ir pavaduotoja ugdymui J. Vaičeskienė.

Rajoninės krepšinio varžybos

 Lazdijų sporto centre vyko rajoninės krepšinio varžybos. Turnyre dalyvavo Šeštokų mokyklos, Veisiejų gimnazijos ir Seirijų A. Zmuizinavičiaus gimnazijos komandos. Mūsų komanda pirmas varžybas susitiko su Veisiejų gimnazijos moksleivių komanda. Susitikimas baigėsi Šeštokų mokyklos krepšininkų pergale rezultatu 56:23. Aurimas Botyrius pelnė 18 taškų. Antrajam susitikime su Seirijų gimnazijos krepšininkais mūsų komanda iškovojo pergalę rezultatu 94:23. Aurimas Botyrius pelnė 37 taškus. Mūsų komanda rajoniniame krepšinio turnyre iškovojo pirmąją vietą. Sveikiname mūsų mokyklos krepšinio komandą nugalėtoją, kurios sudėtyje žaidė šie krepšininkai: Aurimą Botyrių, Juozą Kmieliauską, Arūną Ringį, Gytį Bernacką, Žilviną Butanavičių, Daivarą Dadurką, Regimantą Kairį ir Andrių Akstiną.

Kūno kultūros mokytojas Kęstutis Žilinskas