Rajoninės krepšinio varžybos

Lazdijų sporto centre vyko rajoninės krepšinio varžybos. Turnyre dalyvavo Šeštokų mokyklos, Veisiejų gimnazijos ir Seirijų A. Zmuizinavičiaus gimnazijos komandos. Mūsų komanda pirmas varžybas susitiko su Veisiejų gimnazijos moksleivių komanda. Susitikimas baigėsi Šeštokų mokyklos krepšininkų pergale rezultatu 56:23. Aurimas Botyrius pelnė 18 taškų. Antrajam susitikime su Seirijų gimnazijos krepšininkais mūsų komanda iškovojo pergalę rezultatu 94:23. Aurimas Botyrius pelnė 37 taškus. Mūsų komanda rajoniniame krepšinio turnyre iškovojo pirmąją vietą. Sveikiname mūsų mokyklos krepšinio komandą nugalėtoją, kurios sudėtyje žaidė šie krepšininkai: Aurimą Botyrių, Juozą Kmieliauską, Arūną Ringį, Gytį Bernacką, Žilviną Butanavičių, Daivarą Dadurką, Regimantą Kairį ir Andrių Akstiną.

Kūno kultūros mokytojas Kęstutis Žilinskas