10 kovo, 2015Daily Archives

Kovo 11-osios paminėjimas

Mokykloje įvyko eilė renginių skirtų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti.

Iš pat ryto visus pasitiko 8 klasės mokiniai, jie kiekvienam dalijo trispalves draugystės apyrankes.

Po pirmos pamokos visų klasių mokiniai subėgo į mokyklos parką pasidžiaugti valstybės švente ir sudaryti ,,Gyvąjį tautos žiedą”.

Vėliau vyko kiti renginiai: tradicinės šaškių varžybos – mokyklos skaitykloje, kurios sudomino nemažą būrį norinčių mokinių ir suaugusiųjų.Turnyre žaidė 20 dalyvių.  Geriausiai sekėsi ir varžybų nugalėtojais tapo: Germantė Žmuidinaitė – 7 kl.  mokinė -I vieta,  Edgaras Kubilius – 4 kl. mokinys- II vieta, Renata Kazlauskienė – tėvų atstovė – III vieta. Nugalėtojams prizus įteikė Šeštokų laisvalaikio salės meno vadovė Agnė Audzevičiūtė.

Visus dienos renginius vainikavo iškilmingas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio minėjimas. Čia skambėjo dainos, eilės skirtos Lietuvai.