3 spalio, 2022Daily Archives

Šeštokų mokyklos ikimokyklinukai važinėjosi balansiniu dviratuku

Šiandien Šeštokų mokyklos parke ikimokyklinio skyriaus mokinukai lenktyniavo balansiniais dviratukais. Vaikai kuo greičiau turėjo įveikti kūgeliais pažymėtą trasą.

Visiems lenktynių dalyviams buvo įteikti dalyvio diplomai, prizininkams (Justui, Adomui, Arui, Samantai, Godai, Indrei) – medaliai. Rėmėjas Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Ačiū auklėtojoms Linai ir Jolitai už kantrybę ir neišsenkantį entuziazmą.

Taip pat noriu padėkoti septintokėms Justinai, Gabrielei, Godai už pagalbą organizuojant šį renginuką ikimokyklinukams.

Aktyvus savaitgalis su Šeštokų mokyklos NVŠ jaunaisiais šauliais

Šį savaitgalį Šeštokų mokyklos NVŠ jaunieji šauliai dalyvavo kariniame-taktiniame dažasvydžio žaidime Kalniškės miške „Išlikimas 2022“.

Už galimybę Šeštokų mokyklos jaunimui aktyviai ir turiningai leisti laiką savaitgalį norime padėkoti Lazdijų rajono savivaldybei, už dažasvydžio įrangą – Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-ajai rinktinei. Turėjome „superinį“ laiką.