7 spalio, 2022Daily Archives

Šeštokų mokyklos bėgikai – Lazdijų rajono moksleivių kroso čempionai

Spalio 7 dieną Lazdijų miesto parke vyko Lazdijų rajono moksleivių kroso bėgimo varžybos, kuriose puikiai pasirodė Šeštokų mokyklos jaunieji bėgikai. Komandinėje užskaitoje tiek vaikinai, tiek merginos užėmė pirmas vietas. Taip pat Šeštokų mokyklos jaunieji bėgikai puikiai pasirodė ir asmeninėje užskaitoje. Tarp vaikinų greičiausias buvo Gytis Pakruopis, 1 km įveikęs per 3,07 min., jis apdovanotas diplomu ir aukso medaliu, antrą vietą užėmė Gytis Baranauskas, kuriam įteiktas diplomas ir sidabro medalis, trečią vietą užėmė Ignas Baranauskas, kuris apdovanotas diplomu ir bronzos medaliu.

Tarp merginų nepralenkiama buvo Beatričė Kancevičiūtė, 500 m įveikusi per 1,42 min., apdovanota diplomu ir aukso medaliu, antra vieta atiteko Ligitai Jonavičiūtei, kuriai įteiktas diplomas ir sidabro medalis, trečią vietą iškovojo Eglė Jocevičiūtė, kuri apdovanota diplomu ir bronzos medaliu.

Noriu padėkoti savo auklėtiniams Gyčiui P., Gyčiui B., Ignui, Jokūbui, Tadui, Beatričei, Ligitai, Eglei, Diletai už įdėtas pastangas, užsispyrimą, atsidavimą garsinant savo Šeštokų mokyklos vardą rajone.

Taip pat labai AČIŪ Lazdijų sporto centro komandai už kroso varžybų organizavimą ir apdovanojimus moksleiviams.

Štai ir baigėsi eksperimentų ciklas apie bulvę…

STEAM būrelio nariai ruošė dirvą, sodino, augino, nukasė derlių, pasvėrė, ieškojo krakmolo ir… jį rado!!!