23 spalio, 2022Daily Archives

Dalyvavo pradinių klasių mokinių konferencijoje

2022 m. spalio 21 dieną į Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ mokytojų organizuojamą ir jau tradicine tapusią respublikinę pradinių klasių mokinių konferenciją „Senolių skrynią pravėrus 2022“ vyko Šeštokų mokyklos 2 kl. mokinės Ernesta Ravaitytė ir Kamilė Šablevičiūtė. Konferencijos organizavimo tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius domėtis senaisiais amatais, branginti savo tautinį-kultūrinį savitumą, stiprinti kartų ryšius, formuoti mokinių pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo, socialumo ir mokymosi mokytis, bendravimo ir bendradarbiavimo, IKT kompetencijas, ugdyti gebėjimus pritaikyti žinias praktikoje.

Ernesta kalbėjo apie savo močiutės amatą – kojinių mezgimą pristatyme „Be staklių išausta, be adatos pasiūta“. Mokinę konferencijai ruošė mokytoja Ž. Stankevičienė.

Rudens džiaugsmeliai

Ikimokyklinės grupės vaikučiai moka džiaugtis rudenėliu ir sveiku maistu, kurį atnešė pasakų veikėjai ežiai ant savo spygliukų. Vaikučiai jau moka daryti ir darbelius iš lapų ir statyti lapų pilis, žaisti žaidimą „Lapų lietus“.