9 spalio, 2022Daily Archives

Pirmokams – apie meilę, draugystę, pagarbą viskam, kas gyva

Pirmos klasės mokiniai lankėsi Dzūkijos hipodrome, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Žirgo vaidmuo istorijoje ir sporte“. Vaikai sužinojo, kad šiam hipodromui suteiktas išskirtinis įvertinimas – jis vienintelis toks Europoje, nes Anglijos karalienė II tribūną leido pavadinti jos vardu. Mokiniai susipažino su žirgų kilme, veislėmis, laikymo ir priežiūros ypatumais. Visus sužavėjo nuoširdus talentingo raitelio ir profesionalaus trenerio Lino Balčiūno pasakojimas apie žirgus, jų kilmę. Ypač daug teigiamų emocijų sukėlė smagus pasijodinėjimas žirgeliu Desposita. Neužmišo vaikai nuvežti žirgams lauktuvių – morkų, obuolių – ir juos pasveikinti praėjusios Pasaulinės gyvūnų dienos proga. Grįždami į mokyklą visi sustojo pasigrožėti Rudaminos piliakalniu. Išvykos metu tiesiog susipynė rudens mozaikoje skambus vaikų juokas, gimtojo krašto istorija, meilė, draugystė, pagarba viskam, kas gyva, ir šilta saulėta diena.