10 spalio, 2019Daily Archives

Integruotos technologijų programos pamoka

Lapkričio 9 d. 9 klasės mokiniai kartu su mokytoju Gintautu Mirijausku buvo išvykę į profesinio orientavimo išvyką. Pirmas sustojimas buvo Šventežeryje – „Pietų Megrame“ gamykloje, kurioje mokiniai pamatė visą plastikinių langų ir durų gamybos procesą, susipažino su šiais metais sumontuotomis naujomis robotizuotomis staklėmis. Smulkiau apie pačią gamyklą, jos veiklą ir į kokias šalis keliauja produkcija, papasakoja pats gamyklos generalinis direktorius Juozas Megelinskas. Toliau vykome į Lazdijų turizmo informacinį centrą, esantį Janaslavo k. Ten mokiniai sužinojo apie centro veiklą, lankytinas rajono vietas, kaimo turizmo sodybas ir jų veiklą. Rokadiniu keliu vykome į informacinį centrą Lazdijų r. savivaldybės pastate. Po to aplankėme Lazdijų užimtumo tarnybos jaunimo darbo centrą (buvusioje darbo biržoje). Tarnybos darbuotoja papasakojo apie tarnybos veiklą, kokios specialybės populiariausios Lietuvoje ir rajone. Mokiniai atliko kelis testus, kuriais galėjo pasitikrinti, kokios specialybės jiems labiausiai tinka pagal jų charakterį, pomėgius.

Technologijų vyr. mokytojas Gintautas Mirijauskas