2 spalio, 2019Daily Archives

Lazdijų rajono moksleivių kroso varžybose iškovota II vieta

Spalio 1 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos parke vyko Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos kroso varžybos, kuriose varžėsi Krosnos, Šeštokų, Kapčiamiesčio E. Pliaterytės, Šventežerio ir Kučiūnų mokyklų mokiniai. Merginos turėjo įveikti 500 m, vaikinai – 1000 m distanciją.

Po visų bėgimų suskaičiavus taškus paaiškėjo komandinės mokyklų moksleivių užimtos vietos. Puikiai pasirodė auklėtiniai iš Šeštokų mokyklos, kurie bendroje įskaitoje užėmė II vietą rajone.

Asmeninėje įskaitoje nepralenkiamas buvo Šeštokų mokyklos 10 klasės mokinys Martynas Medziukas – I vieta, aukso medalis. Martynas tapo absoliučiu Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos kroso varžybų nugalėtoju tiek pagrindinių mokyklų, tiek ir gimnazijų tarpe.

Noriu padėkoti savo auklėtiniams: Martynui, Karoliui, Titui, Justui, Gabijai, Ligitai, Gerdai, už parodytą norą, ryžtą, pasiaukojimą, už savo mokyklos vardo garsinimą Lazdijų rajone.

Komandos prizininkės ir asmeninėje įskaitoje prizines vietas užėmę moksleiviai apdovanoti Lazdijų sporto centro diplomais ir medaliais, apdovanojimus įteikė pats Lazdijų sporto centro direktorius D. Liaukevičius. Už varžybų organizavimą ir teisėjavimą noriu padėkoti Lazdijų sporto centro direktoriaus pavaduotojai ugdymui Daivai Pacukonytei ir sporto vadybininkei Renatai Škarnulytei.

Fizinio ugdymo mokytojas Vaidas Jasevičius