23 spalio, 2019Daily Archives

Olimpinių žiedų kompozicija

Spalio 23 d mokykloje vyko popietė, kurios tema – „Olimpinių žiedų kompozicija“. Kartu su dailės mokytoja I. Kūlokiene ir kūno kultūros mokytoju V. Jasevičiumi 7 klasės mokiniai gamino olimpinius žiedus iš popierinių delnų. Olimpiniai žiedai – pagrindinis Olimpinių žaidynių simbolis. Simbolį sudaro penki  žiedai – mėlynasgeltonasjuodasžalias ir raudonas. Simbolis reiškia olimpinio judėjimo universalumą ir viso pasaulio sportininkų susitikimą Olimpinių žaidynių metu. Penki žiedai simbolizuoja penkis žemynus.

Dailės mokytoja I. Kūlokienė

Įstabus darbas mokyklos kiemelyje

Štai tokį netikėtą vaizdą išvydome žvilgtelėję per langą į vidinį mokyklos kiemelį. Šį grožį sukūrė mūsų pradinukai su savo mokytojomis.

Maisto diena – kasmetinis rudens atributas

Jau ne pirmus metus mokykloje vyksta Maisto diena. Šią dieną visi norintys mokiniai ir būsimi mokiniai tampa prekybininkais ir stengiasi įsiūlyti pirkėjams pirkti pačių ar su pagalba pagaminto maisto. Viena iš šios dienos idėjų – sveikas ir organizmui draugiškas maistas. Ir ko tik nebuvo: ir vaisių asorti, ir sulčių, ir daržovių salotų, ir moliūgų sriubos, ir, žinoma, sveikuoliškų saldėsių. Gera buvo stebėti besišypsančius mokinukų veidus ir akis, iš kurių matyti: Maisto diena pavyko!