10 sausio, 2019Daily Archives

Tarpzoninėse 3×3 krepšinio varžybose iškovota III vieta

Sausio 10 dieną Butrimonių gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų 3×3 krepšinio tarpzoninis turas, kuriame garbingai pasirodė Lazdijų rajono Šeštokų mokyklos krepšininkai, kurie iškovojo III vietą.

Norime pasveikinti Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų 3×3 krepšinio tarpzoninio turo prizininkus Šeštokų mokyklos krepšininkus: Kajų Armalį, Gytį Gliaudenių, Luką Kunsevičių, Martyną Medziuką, trenerį Vaidą Jasevičių.

Noriu padėkoti vaikinams už pastangas, pasiaukojimą, norą laimėti. Ypatinga pagarba komandos kapitonui K. Armaliui už pademonstruotą kovingumą (žaidė po sudėtingos kojos traumos) ir pavyzdį kitiems komandos draugams.

Nuo šiol ir paukšteliai bus sotūs!

Žiemiškai šaltą ir snieguotą sausio 8 dieną darželyje vyko edukacinis užsiėmimas „Paukštelių globa žiemą“. Mažieji paukščių draugai sužinojo, kodėl reikia globoti ir lesinti paukštelius žiemą, kokių rūšių sparnuočiai lieka žiemoti žiemą bei koks lesalas jiems tinkamas. Užsiėmimo metu mokėsi gerumo, atsakingumo. Medinę lesyklėlę pasikabino kieme po savo grupės langais. Kiekvieną dieną pasirūpina lesalu ir stebi, kaip paukšteliai atskrenda lesti. Darželinukai, padedami auklėtojų, noriai įsipareigojo paukšteliais rūpintis nuolat iki pat pavasario.

L. Šimeliauskienė