11 sausio, 2019Daily Archives

Pasiekimas rajoninėje chemijos olimpiadoje

Sausio 11 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis turas. Olimpiadoje dalyvavo 10 kl. mokinys Gytis Gliaudenius. Jis 10 klasių mokinių tarpe užėmė II vietą. Sveikiname Gytį!

Chemijos mokytoja T. Radzevičienė

Atminimo žvakelės languose

Šiemet, kaip ir kasmet, mokykloje minėjome 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Visi prisisegėme simbolinį neužmirštuolės žiedą, degėme žvakeles ant kiekvieno lango palangės, apžvelgėme stendą, skirtą šiems įvykiams paminėti, įvertinome ir mokinių piešinius. Taip pat dar kartą prisiminėme istoriją ir grįžome prie kasdieninių darbų, tikėtina, geresni, labiau susikaupę, pasiryžę dirbti ir tobulėti ne vien dėl savęs, bet ir dėl savo šalies.

Įteikti apdovanojimai šauniausiems

Sausio 10 d. Lazdijų meno mokykloje įvyko Kalėdinės aplinkos ir konkurso-parodos „Žiemos puokštė“ konkursų apdovanojimai. Nugalėtojams buvo įteikti mero padėkos raštai ir atminimo dovanos.

Konkurse-parodoje „Žiemos puokštė“ dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos grupėje II vietą laimėjo ikimokyklinės grupės mokiniai (mokytoja Lina Šimeliauskienė, Jolita Raginskienė).

5–8 klasių grupėje III vietą laimėjo 7 klasės mokinės Ema Burinskaitė ir Gabrielė Vievesytė (mokytoja Alma Burbaitė).

Lazdijų rajono savivaldybės ir Lazdijų meno mokyklos organizuojamame Kalėdinės aplinkos kūrimo konkurse už šventiškai papuoštą mokyklos aplinką meras Artūras Margelis pasveikino ir apdovanojo ir Lazdijų r. Šeštokų mokyklą.