22 sausio, 2019Daily Archives

Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyras „Sugrįžom“

Sausio 19 dieną Šeštokų mokyklos sporto salėje pirmą kartą vyko mokyklą baigusių moksleivių 3×3 krepšinio turnyras „Sugrįžom“, kurio globėju tapo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Turnyre panoro dalyvauti 15 mokyklą baigusių moksleivių. Dalyviai burtų tvarka buvo suskirstyti į šešias komandas: „Neišsimiegoję“, „Marimar“, „600“, „Ataka“ ir „Vytautas“.

Po labai atkaklios kovos paaiškėjo komandų pozicija turnyrinėje lentelėje, pagal kurią komandos žaidė pusfinalius. Pirmajame pusfinalyje susitiko „Neišsimiegoję“ ir „Marimar“, antrajame – „600“ ir „Vytautas“. Pirmojo Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyro nugalėtoja tapo komanda „Neišsimiegoję“, antra vieta atiteko komandai „Vytautas“. Trečią vietą turnyre iškovojo komanda „Marimar“. Ketvirtą ir penktą vietas pasidalijo komandos „600“ ir „Ataka“.

Pertraukėlių tarp varžybų metu vyko baudų bei tritaškių metimo konkursai. Pirmojo Šeštokų mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyro „Sugrįžom“ baudų konkurso nugalėtoju tapo D. Armalis, tritaškių metimo konkurse triumfavo Daivaras Dadurka.

Apdovanojimo ceremonija prasidėjo Lazdijų rajono savivaldybės mero A. Margelio sveikinimo kalba. Jis pasidžiaugė gausiu jaunimo būriu, prisiminė laikus, kai dalyvaudavo įvairiose varžybose, taip pat pasveikino šio krepšinio turnyro sumanytoją bei organizatorių Šeštokų mokyklos kūno kultūros mokytoją metodininką Vaidą Jasevičių, padėkojo ir  atminimo dovaną įteikė D. Armaliui už pagalbą mokytojui suburiant Šeštokų jaunimą į pirmąjį mokyklą baigusių mokinių 3×3 krepšinio turnyrą „Sugrįžom“. Lazdijų r. savivaldybės meras palinkėjo, kad šis turnyras Šeštokų mokykloje taptų tradiciniu ir mokyklą baigę mokiniai į mokyklą susirinktų pasivaržyti krepšinio aikštelėje kasmet.

Komandos prizininkės apdovanotos medaliais ir diplomais, komanda nugalėtoja puikavosi turnyro taure. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas čempionų komandos žaidėjas Aurimas Botyrius, kuris apdovanotas specialiu prizu – atminimo statulėle. Baudų ir tritaškių konkurso nugalėtojams įteiktos atminimo statulėlės. Visi turnyro dalyviai apdovanoti dalyvio diplomais.

Dėkojame turnyro rėmėjui ir globėjui Lazdijų rajono savivaldybės merui A. Margeliui už paramą organizuojant Šeštokų mokyklą baigusių moksleivių 3×3 krepšinio turnyrą „Sugrįžom“.

Kūno kultūros  mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius