Lazdijų rajono moksleivių 3×3 krepšinio varžybų čempionai

Sausio 8 dieną Lazdijų policijos komisariato sporto salėje vyko Lazdijų rajono mokyklų moksleivių 3×3 krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo keturios komandos: Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija, Kučiūnų, Šventežerio, Šeštokų mokyklos.

Nugalėję visus varžovus pirmą vietą turnyre užėmė moksleiviai iš Šeštokų mokyklos, antra vieta atiteko Šventežerio krepšininkams, treti liko Seirijų A. Žmudzinavičiaus gimnazijos mokiniai.

Norime pasveikinti Lazdijų rajono mokyklų moksleivių 3×3 krepšinio turnyro čempionus Šeštokų mokyklos krepšininkus: Kajų Armalį, Gytį Gliaudenių, Luką Kunsevičių, Martyną Medziuką ir jų trenerį Vaidą Jasevičių.

Varžybų dalyviai buvo apdovanoti Lazdijų sporto centro diplomais.

Sausio 10 dieną Šeštokų mokyklos krepšininkai Lazdijų rajonui atstovaus zoninėse moksleivių 3×3 krepšinio varžybose Butrimonių gimnazijoje. Linkime sėkmės.