24 sausio, 2019Daily Archives

Pasaulinė sniego diena Šeštokų mokykloje

Sausio 22 dieną Šeštokų mokyklos lauko sporto aikštyne vyko 1–5 klasių mokinių rogučių lenktynės, skirtos Pasaulinei sniego dienai paminėti. Mokiniai burtų tvarka buvo suskirstyti poromis į komandas ir kuo greičiau turėjo įveikti pažymėtą trasą rogutėmis.

Iš 11 porų buvo išrinktos trys greičiausios, kurios apdovanotos specialiais medaliais. Trečią vietą rogučių lenktynėse Pasaulinei sniego dienai paminėti ir bronzos medalius iškovojo Gusto Zdančiuko ir Tado Raginsko pora. Antros lenktynėse liko ir pasipuošė sidabro medaliais Austėja Bradūnaitė ir Akvilė Sapronaitytė. Rogučių lenktynių, skirtų Pasaulinei sniego dienai paminėti, nugalėtojomis tapo Betričė Kancevičiūtė ir Austėja Pranskevičiūtė. Visiems dalyviams įteikti specialūs Pasaulinės sniego dienos dalyvio diplomai.